PLAN JUNIOR

Plan Junior kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to wiek, w którym dziecko najszybciej i najefektywniej się uczy co sprawia, że język angielski może stać się jego drugim naturalnym językiem. Wykorzystaj ten czas i zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka! Oferujemy Ci zajęcia dla Twojego dziecka z native speakerem, dzięki czemu Twoje dziecko oprócz nauki języka angielskiego nauczy się poprawnego akcentu. 
Zadbamy oto, aby zaszczepić w nim chęć nauki!

PLAN YOUNG

Plan Young kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Jest to czas, w którym nabierzesz umiejętności, które pomogą Ci w dorosłym życiu i zdobyciu wymarzonej pracy!  Żyjemy w czasach, w których język angielski jest wszechobecny i umiejętność płynnego posługiwania się nim jest niezbędna i bardzo potrzebna, dlatego warto opanować go w stopniu zaawansowanym. Program nauczania oparty jest na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty.

PLAN ADULT

Plan Adult kierowany jest dla osób dorosłych, zarówno takich, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego jak i takich, którzy uczyli się go, ale nie mieli z nim styczności przez długi czas co sprawiło, że posługują się nim niewystarczająco sprawnie. Pomożemy w szybkim przypomnieniu wszystkich wiadomości.

PLAN BUSINESS

Language Inspiration oferuje gamę profesjonalnych szkoleń językowych od biznesowych po indywidualne. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę Native Speakerów i polskich Lektorów. Naszą misją jest dostosowanie kursów do indywidualnych potrzeb Słuchaczy, aby były one jak najbardziej przyjazne i przystępne dla naszych Klientów. Dbamy, aby prowadzenie zajęć odbywało się w ciekawy, przystępny i efektywny sposób. 

Nasi wykładowcy

Nasza kadra składa się głównie z angielskich wykładowców. Są to wykwalifikowani lektorzy z bogatym doświadczeniem, którzy z pasją wykonują swoją pracę.

Charlotte

Pochodzę z Leeds, miasta usytuowanego w północnej części Anglii. Do Polski przeprowadziłam się rok temu. Z radością rozpoczęłam drugi rok nauczania angielskiego w Łukowie.

Stephen

Przyjechałem do Polski z Londynu w Wielkiej Brytanii, aby nauczać języka angielskiego. To moja pasja i jednocześnie styl życia, które sprawiają mi dużo radości.

Caroline

Uczyłam angielskiego uczniów w różnym wieku, w wielu krajach. Lubię gramatykę, gotowanie i naukę języków obcych. Obecnie uczę się polskiego - ale nie jestem w tym dobra.

Edgar

Przyjechałem do Polski siedem lat temu. Zajmuję się nauczaniem języka angielskiego i hiszpańskiego – zarówno Standard Latin American jak i Castillan od ponad 8 lat. Chcę zaoferować nie tylko naukę języka, ale również poznanie bogactwa mojej kultury. Serdecznie zapraszam na hiszpański.

Góra