Plan konwersacje

Plan konwersacje skoncentrowany jest na umiejętności poprawnej wymowy przez naszych uczniów oraz akcentu. Odpowiednio dobrani Native Speakerzy oraz plan zajęć, który będzie dostosowany do Twoich umiejętności spowoduje, że nauka będzie przebiegała w sposób prosty i przyjemny. Absolwenci planu konwersacje najbardziej chwalą nas za szczególny nacisk na konwersacje, a dzięki realizacji planu - mogą bez problemu porozumiewać si w życiu prywatnym i biznesowym.

Wybierz poziom dla siebie!
Angielski od "0"

Plan obejmuje naukę języka angielskiego od "0", czyli zapoznasz się z podstawowymi czasami i zagadnieniami języka angielskiego oraz poznasz brytyjską kulturę. Wszystko to dlatego, abyś w krótkim czasie mógł posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Zapomnialeś języka angielskigo?

Plan kierowany jest do ludzi dorosłych, którzy uczyli się angielskiego w przeszłości, ale z powodu nie używania go przez długi czas, wymaga on przypomnienia i nauki nowych zagadnień, aby zwiększyć poziom posługiwania się z nim. Plan nauczania dostosowywany jest do poziomu, który posiadasz.

Podróżuj, zwiedzaj i ucz się!

Organizujemy wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe dedykowane dorosłym. Wyjazdy do Anglii, aby poznać bliżej kulturę i język. Umożliwiamy sprawdzenie swoich umiejętności językowych w Anglii, gdzie jest możliwość poznania ludzi z Europy i Świata.

Języki, których uczymy