PLAN JUNIOR

Plan Junior kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to wiek, w którym dziecko najszybciej i najefektywniej się uczy co sprawia, że język angielski może stać się jego drugim naturalnym językiem. Wykorzystaj ten czas i zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka! Oferujemy Ci zajęcia dla Twojego dziecka z native speakerem, dzięki czemu Twoje dziecko oprócz nauki języka angielskiego nauczy się poprawnego akcentu. 
Zadbamy oto, aby zaszczepić w nim chęć nauki!

PLAN YOUNG

Plan Young kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Jest to czas, w którym nabierzesz umiejętności, które pomogą Ci w dorosłym życiu i zdobyciu wymarzonej pracy!  Żyjemy w czasach, w których język angielski jest wszechobecny i umiejętność płynnego posługiwania się nim jest niezbędna i bardzo potrzebna, dlatego warto opanować go w stopniu zaawansowanym. Program nauczania oparty jest na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty.

PLAN ADULT

Plan Adult kierowany jest dla osób dorosłych, zarówno takich, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego jak i takich, którzy uczyli się go, ale nie mieli z nim styczności przez długi czas co sprawiło, że posługują się nim niewystarczająco sprawnie. Pomożemy w szybkim przypomnieniu wszystkich wiadomości.

PLAN BUSINESS

Language Inspiration oferuje gamę profesjonalnych szkoleń językowych od biznesowych po indywidualne. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę Native Speakerów i polskich Lektorów. Naszą misją jest dostosowanie kursów do indywidualnych potrzeb Słuchaczy, aby były one jak najbardziej przyjazne i przystępne dla naszych Klientów. Dbamy, aby prowadzenie zajęć odbywało się w ciekawy, przystępny i efektywny sposób. 

PLAN ADULT

Plan Adult kierowany jest do osób dorosłych, zarówno takich, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego jak i takich, którzy uczyli się go, ale nie mieli z nim styczności przez długi czas co sprawiło, że posługują się nim niewystarczająco sprawnie. Z nami szybko przypomnisz sobie płynne posługiwanie się językiem angielskim.

Angielski od "0"

Plan obejmuje naukę języka angielskiego od "0", czyli zapoznasz się z podstawowymi czasami i zagadnieniami języka angielskiego oraz poznasz brytyjską kulturę. Wszystko to dlatego, abyś w krótkim czasie mógł posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Zapomnialeś języka angielskigo?

Plan kierowany jest do ludzi dorosłych, którzy uczyli się angielskiego w przeszłości, ale z powodu nie używania go przez długi czas, wymaga on przypomnienia i nauki nowych zagadnień, aby zwiększyć poziom posługiwania się z nim. Plan nauczania dostosowywany jest do poziomu, który posiadasz.

Podróżuj, zwiedzaj i ucz się!

Organizujemy wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe dedykowane dorosłym. Wyjazdy do Anglii, aby poznać bliżej kulturę i język. Umożliwiamy sprawdzenie swoich umiejętności językowych w Anglii, gdzie jest możliwość poznania ludzi z Europy i Świata.

Góra