PLAN JUNIOR

Plan Junior kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to wiek, w którym dziecko najszybciej i najefektywniej się uczy co sprawia, że język angielski może stać się jego drugim naturalnym językiem. Wykorzystaj ten czas i zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka! Oferujemy Ci zajęcia dla Twojego dziecka z native speakerem, dzięki czemu Twoje dziecko oprócz nauki języka angielskiego nauczy się poprawnego akcentu. 
Zadbamy oto, aby zaszczepić w nim chęć nauki!

PLAN YOUNG

Plan Young kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Jest to czas, w którym nabierzesz umiejętności, które pomogą Ci w dorosłym życiu i zdobyciu wymarzonej pracy!  Żyjemy w czasach, w których język angielski jest wszechobecny i umiejętność płynnego posługiwania się nim jest niezbędna i bardzo potrzebna, dlatego warto opanować go w stopniu zaawansowanym. Program nauczania oparty jest na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty.

PLAN ADULT

Plan Adult kierowany jest dla osób dorosłych, zarówno takich, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego jak i takich, którzy uczyli się go, ale nie mieli z nim styczności przez długi czas co sprawiło, że posługują się nim niewystarczająco sprawnie. Pomożemy w szybkim przypomnieniu wszystkich wiadomości.

PLAN BUSINESS

Language Inspiration oferuje gamę profesjonalnych szkoleń językowych od biznesowych po indywidualne. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę Native Speakerów i polskich Lektorów. Naszą misją jest dostosowanie kursów do indywidualnych potrzeb Słuchaczy, aby były one jak najbardziej przyjazne i przystępne dla naszych Klientów. Dbamy, aby prowadzenie zajęć odbywało się w ciekawy, przystępny i efektywny sposób. 

PLAN BUSINESS

Szkolenia prowadzone są w siedzibie firmy Klienta. Po rozpoznaniu potrzeb firmy, przeprowadzamy testy kwalifikacyjne Słuchaczy, a następnie dzielimy ich na grupy. Wspólnie ze Słuchaczami wyznaczamy dni i godziny spotkań odpowiadające obu stronom. W trakcie trwania szkolenia na bieżąco czuwamy nad jakością nauczania, przeprowadzamy hospitacje, testy weryfikujące wiedzę oraz raporty podsumowujące postęp umiejętności językowych. Po zakończeniu szkolenia wystawiamy dyplomy z uwzględnieniem danego poziomu zaawansowania języka angielskiego.

Specjalizujemy się w:

-Angielski dla Firm (Business English)
-Angielski w Medycynie (Medical English)
-Angielski w Marketingu (Marketing English)
-Angielski w Turystyce i Hotelarstwie (Tourism & Travel English )
-Stosunki Międzynarodowe (International Relations)
-Angielski w Bankowości i Finansach (Banking and Finance)
-Angielski dla Prawników (Law)
-Angielski dla Menadżerów (Managers English)
-Konwersacje Tematyczne
-Angielski Ogólny

Przygotowujemy do egzaminów

Business English:
- The International English Language Testing System (IELTS)
- Business English Certificate (BEC)
- London Chamber of Commerce and Industry (LCCI)
 

Przygotowujemy do certyfikatów

Cambridge:
- First Certificate in English (FCE)
- Certificate in Advanced English (CAE)
- Certificate of Proficiency in English (CPE)
Jesteśmy partnerem brytjskiego programu British Council Exam Addvantage.

Angielski w praktyce

Organizujemy wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe dedykowane biznesmenom. Wyjazdy do Anglii, aby poznać bliżej kulturę i język. Umożliwimy sprawdzenie swoich umiejętności językowych w Anglii, gdzie jest możliwość poznania ludzi z Europy i Świata.

Góra