PLAN JUNIOR

Plan Junior kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to wiek, w którym dziecko najszybciej i najefektywniej się uczy co sprawia, że język angielski może stać się jego drugim naturalnym językiem. Wykorzystaj ten czas i zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka! Oferujemy Ci zajęcia dla Twojego dziecka z native speakerem, dzięki czemu Twoje dziecko oprócz nauki języka angielskiego nauczy się poprawnego akcentu. 
Zadbamy oto, aby zaszczepić w nim chęć nauki!

PLAN YOUNG

Plan Young kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Jest to czas, w którym nabierzesz umiejętności, które pomogą Ci w dorosłym życiu i zdobyciu wymarzonej pracy!  Żyjemy w czasach, w których język angielski jest wszechobecny i umiejętność płynnego posługiwania się nim jest niezbędna i bardzo potrzebna, dlatego warto opanować go w stopniu zaawansowanym. Program nauczania oparty jest na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty.

PLAN ADULT

Plan Adult kierowany jest dla osób dorosłych, zarówno takich, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego jak i takich, którzy uczyli się go, ale nie mieli z nim styczności przez długi czas co sprawiło, że posługują się nim niewystarczająco sprawnie. Pomożemy w szybkim przypomnieniu wszystkich wiadomości.

PLAN BUSINESS

Language Inspiration oferuje gamę profesjonalnych szkoleń językowych od biznesowych po indywidualne. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę Native Speakerów i polskich Lektorów. Naszą misją jest dostosowanie kursów do indywidualnych potrzeb Słuchaczy, aby były one jak najbardziej przyjazne i przystępne dla naszych Klientów. Dbamy, aby prowadzenie zajęć odbywało się w ciekawy, przystępny i efektywny sposób. 

PLAN JUNIOR

Plan Junior kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to wiek, w którym dziecko uczy się najszybciej i najefektywniej, co sprawia, że język angielski może stać się jego drugim naturalnym językiem.
Wykorzystaj ten czas i zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka! Oferujemy Ci zajęcia dla Twojego dziecka z Native Speakerem, dzięki czemu Twoje dziecko oprócz nauki języka angielskiego nauczy się poprawnego akcentu.  Zadbamy oto, aby zaszczepić w nim chęć nauki!

Nauka od wczesnych lat

Kurs łączy zabawę z efektywną nauką. Wykorzystujemy zabawy, gry i piosenki, które wprowadzą Twoje dziecko w sposób bezstresowy i przyjemny w świat języka angielskiego. Podjęcie nauki języka obcego już od trzeciego roku życia, wykształci właściwy akcent jak również sprawi, że język angielski stanie się drugim naturalnym językiem Twojego dziecka.

Wyższe wyniki w nauce

W szkole podstawowej Twoje dziecko może uzyskiwać dużo lepsze wyniki niż rówieśnicy poprzez dodatkowe zajęcia odbywające się w naszych placówkach. Nasz program nauczania jest oparty na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty, który wypełni przygotuje naszych adeptów do sprawdzianów z języków obcych.

Poznaj angielską kulturę!

Organizujemy eventy dla dzieci na różne okoliczności, takie jak Christmas Party, Hallowen Party, wyjścia do centrum zabaw, posiłki itp. Tego typu imprezy mają na celu integrować młodzież, przybliżyć angielską kulturę i jej obyczaje.

Góra