PLAN JUNIOR

Plan Junior kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to wiek, w którym dziecko najszybciej i najefektywniej się uczy co sprawia, że język angielski może stać się jego drugim naturalnym językiem. Wykorzystaj ten czas i zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka! Oferujemy Ci zajęcia dla Twojego dziecka z native speakerem, dzięki czemu Twoje dziecko oprócz nauki języka angielskiego nauczy się poprawnego akcentu. 
Zadbamy oto, aby zaszczepić w nim chęć nauki!

PLAN YOUNG

Plan Young kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Jest to czas, w którym nabierzesz umiejętności, które pomogą Ci w dorosłym życiu i zdobyciu wymarzonej pracy!  Żyjemy w czasach, w których język angielski jest wszechobecny i umiejętność płynnego posługiwania się nim jest niezbędna i bardzo potrzebna, dlatego warto opanować go w stopniu zaawansowanym. Program nauczania oparty jest na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty.

PLAN ADULT

Plan Adult kierowany jest dla osób dorosłych, zarówno takich, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego jak i takich, którzy uczyli się go, ale nie mieli z nim styczności przez długi czas co sprawiło, że posługują się nim niewystarczająco sprawnie. Pomożemy w szybkim przypomnieniu wszystkich wiadomości.

PLAN BUSINESS

Language Inspiration oferuje gamę profesjonalnych szkoleń językowych od biznesowych po indywidualne. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę Native Speakerów i polskich Lektorów. Naszą misją jest dostosowanie kursów do indywidualnych potrzeb Słuchaczy, aby były one jak najbardziej przyjazne i przystępne dla naszych Klientów. Dbamy, aby prowadzenie zajęć odbywało się w ciekawy, przystępny i efektywny sposób. 

PLAN YOUNG

Plan Young kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Jest to czas, w którym nabierzesz umiejętności, które pomogą Ci w dorosłym życiu i zdobyciu wymarzonej pracy!
 Żyjemy w czasach, w których język angielski jest wszechobecny i umiejętność płynnego posługiwania się nim jest niezbędna i bardzo potrzebna, dlatego warto opanować go w stopniu zaawansowanym. Program nauczania oparty jest na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty.
Dajemy Ci możliwość wyboru nauki, z Native Speakerem, co pozwoli Ci obyć się z językiem stosowanym w życiu codziennym w Anglii oraz nauczyć się poprawnego akcentu. Nasi lektorzy perfekcyjnie przygotują Cię do zdania czekających na Ciebie egzaminów takich jak egzamin gimnazjalny, matura czy zdobyciu międzynarodowych certyfikatów.

Przygotowania do egzaminów

Plan obejmuje przede wszystkim naukę materiału z zakresu wymaganego na egzaminie gimnazjalnym. Dzięki naszym metodom nauczania zdanie go będzie łatwe a osiągnięty wynik pozwoli zdobyć Ci cenne punkty do rekrutacji do szkoły średniej. Dodatkowo nauczymy Cię sprawnego posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach codziennych, abyś mógł go wykorzystywać na codzień i poznawać ludzi z Europy i Świata!

Matura na 100%

Plan obejmuje w szczególności materiał obowiązujący na egzaminie maturalnym. Perfekcyjnie przygotujemy Cię zarówno na egzamin pisemny jak i ustny. Dzięki nam osiągniesz poziom, który nie tylko pozwoli Ci świetnie zdać egzamin maturalny, ale także sprawi, że będziesz miał możliwość studiowania za granicą.

Angielski od podstaw

Plan obejmuje naukę języka angielskiego od podstaw. Wytłumaczymy Ci podstawy angielskiego i nauczymy Cię posługiwać się nim w stopniu komunikatywnym, co pozwoli Ci w dalszym rozwoju. Zajęcia te odbywają się wyłącznie z angielskimi wykładowcami. Wbrew pozorom, angielscy lektorzy potrafią skutecznie nauczyć Cię języka angielskiego o czym świadczą setki dotychczasowych klientów. Dodatkowo osoby pracujące z Native Speakerami mają później o wiele łatwiej przy nauce języka na wyższych poziomach!

Mów biegle po angielsku

Plan expert to plan skierowany dla osób młodych, którzy myślą o studiach związanych z językiem angielskim, np. filologia angielska. Praca z profesjonalnymi Native Speakerami pozwoli Ci poznać angielski w stopniu bardzo zaawansowanym. Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu do Anglii i możliwość obcowania z mieszkańcami wysp brytyjskich, aby zmierzyć się z trudnościami języka poza krajem. Plan dostosowywany jest indywidualnie do poziomu, który posiadasz.

Góra