PLAN JUNIOR

Plan Junior kierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to wiek, w którym dziecko najszybciej i najefektywniej się uczy co sprawia, że język angielski może stać się jego drugim naturalnym językiem. Wykorzystaj ten czas i zainwestuj w przyszłość Twojego dziecka! Oferujemy Ci zajęcia dla Twojego dziecka z native speakerem, dzięki czemu Twoje dziecko oprócz nauki języka angielskiego nauczy się poprawnego akcentu. 
Zadbamy oto, aby zaszczepić w nim chęć nauki!

PLAN YOUNG

Plan Young kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich. Jest to czas, w którym nabierzesz umiejętności, które pomogą Ci w dorosłym życiu i zdobyciu wymarzonej pracy!  Żyjemy w czasach, w których język angielski jest wszechobecny i umiejętność płynnego posługiwania się nim jest niezbędna i bardzo potrzebna, dlatego warto opanować go w stopniu zaawansowanym. Program nauczania oparty jest na podręcznikach zatwierdzonych przez Kuratorium Oświaty.

PLAN ADULT

Plan Adult kierowany jest do osób dorosłych, zarówno takich, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się języka angielskiego jak i takich, którzy uczyli się go, ale nie mieli z nim styczności przez długi czas co sprawiło, że posługują się nim niewystarczająco sprawnie. Pomożemy w szybkim przypomnieniu wszystkich wiadomości.

PLAN BUSINESS

Language Inspiration oferuje gamę profesjonalnych szkoleń językowych od biznesowych po indywidualne. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę Native Speakerów i polskich Lektorów. Naszą misją jest dostosowanie kursów do indywidualnych potrzeb Słuchaczy, aby były one jak najbardziej przyjazne i przystępne dla naszych Klientów. Dbamy, aby prowadzenie zajęć odbywało się w ciekawy, przystępny i efektywny sposób. 

grafika-woman

Lekcje angielskiego przez Internet!

Bez wychodzenia z domu

via-skype-logo Dzięki aplikacji Skype możesz połączyć się z jednym z naszych wykładowców i odbyć lekcje on-line. Ta nowoczesna metoda wpłynie na komfort nauki klienta, który zechciałby zostać w domowym otoczeniu lub w biurze. Jest to też świetny sposób na szybką konsultację językową i sprawdzenie dokumentów, wystarczy tylko włączyć komputer i uruchomić Skype.   Przenosimy nauczanie języka angielskiego na inny poziom!

Co jest potrzebne, aby rozpocząć?

Zestaw słuchawkowy umożliwi dokładny odbiór audio.

Mikrofon umożliwi komunikacje werbalną pomiędzy rozmówcami.

Kamera urozmaicić lekcje poprzez wizje w czasie rzeczywistym.

Kurs z języka angielskiego via Skype

Szybkie i bezpieczne metody płatności internetowych za pośrednictwem PayPal / kart kredytowych z możliwością wystawienia rachunku. W celu uzyskania informacji o innych dostępnych sposobach płatności prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Góra